• Profile

  Polecane
 • Profile


  Ceremony Design to zespół profesjonalistów, który specjalizuje się w projektowaniu i realizowaniu elitarnych uroczystości.

  Niezależnie od charakteru zaplanowanego wydarzenia gwarantujemy doskonały efekt dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z prestiżowymi partnerami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Profile

  Śluby i wesela


  Dla par planujących najważniejszą uroczystość w swoim życiu, oferujemy kompleksową obsługę przygotowań i realizacji zarówno ślubu, jak i wesela. Każdą ofertę tworzymy indywidualnie, w oparciu o marzenia i życzenia naszych klientów. Pary zainteresowane szczegółami naszych możliwości prosimy o kontakt z biurem Ceremony Design. Wedding Planner skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

  Chrzty i Komunie


  Specjaliści Ceremony Design doskonale rozumieją charakter uroczystych chwil. Z przyjemnością zorganizujemy eleganckie i niepowtarzalne przyjęcie, które będzie piękną oprawą podkreślającą ten ważny dzień w życiu Twojego dziecka.

  Urodziny i rocznice


  Ceremony Design dba o każdy szczegół organizowanej rocznicy – zarówno pierwsze jak i setne urodziny, są dla nas doskonałym motywem przewodnim uroczystości. Każda okrągła rocznica zasługuje na wyjątkową oprawę. Prosimy o kontakt – z przyjemnością zaprezentujemy naszą ofertę.

  Baby showers


  Niepowtarzalne chwile związane z oczekiwaniem na dziecko, dzięki Ceremony Design za zawsze zapiszą się w Państwa pamięci. Specjalizujemy się w organizowaniu stylowych wieczorów dla przyszłych mam oraz ich przyjaciółek w kobiecej i radosnej atmosferze.

  Imprezy dla dzieci


  Świat dziecka to szczególne emocje i wyjątkowe spojrzenie na świat. Ceremony Design specjalizuje się w dziecięcym świętowaniu – urodziny, pierwszy dzień w szkole lub spotkanie z przyjaciółmi, staną się szczególnym wydarzeniem, do którego Twoje dziecko oraz zaproszeni goście z przyjemnością będą wracać pamięcią.

  Inne uroczystości


  Jedną z działalności Ceremony Design jest sprawna organizacja uroczystości pogrzebowych bliskich osób. Gwarantujemy eleganckie spotkanie przy minimalnym zaangażowaniu klienta, szanując potrzebę prywatności i wyciszenia. Prosimy o kontakt – z przyjemnością zaprezentujemy naszą ofertę.

  Oferta dla firm


  Działalność Ceremony Design opiera się na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży usług luksusowych. Dla podkreślenia prestiżu klienta zorganizujemy każde wydarzenie o niebanalnym i elitarnym charakterze. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

 • Profile

 • Profile

  

  Kontakt telefoniczny: +48 604 664 614 lub +48 668 428 928

  Ceremony Design / MOMO NTRS POLSKA SP Z O. O. ul. Snycerska 34/168, 30-817 Kraków, NIP 6751426004
 • Ankieta

  CZĘŚĆ I
  CZĘŚĆ II
  Prosimy o zaznaczenie usług, które mają być objęte usługą konsultanta ślubnego Ceremony Design Polska  captcha